Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama

Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama

Açılan ekranda istenen kısma telefon numaranızı ve güvenlik kodunu doğru bir şekilde girin. Türkiye çapında yaygınlaşmaya devam eden fiber altyapısını evinizde deneyimlemek istiyorsanız altyapı sorgulaması yaparak ilk adımı atabilirsiniz. Daha sonra sorgula butonuna tıklayarak, bulunduğunuz bölgede fiber internet bağlantısı olup olmadığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Superonline internet ile dünyanın en hızlı internet bağlantısı olan fiber internet bağlantısına sahip olabilirsiniz. Bu sayede download (indirme) ve upload (yükleme) hızlarınız çok yüksek ve kesintisiz olur. Bu da izleyeceğiniz filmleri, videoları; dinleyeceğiniz müzikleri kesintisiz ve en yüksek kalitede kullanabileceğiniz anlamına gelir. Turkcell Fiber her bina altında bulunan kutular için bir numara belirlemektedir. Bu numaralar Turkcell sistemlerinde doğru adresi bulabilmek için en önemli seçenek. Kullanıcılar Superonline fiber sorgulama ekranında bu numarayı bilmediği için inşaat halindeyken alınan protokolde yazan bina isminden dolayı karışıklık yaşayabilmektedir\. Bu sitede eğlenceli saatler ve büyük kazançlar yaşa bahsegel giriş\.

Superonline açmayı planladığı bina sayısı ve devam eden altyapı çalışmaları ile aktivasyon yapmaktadır. Yukarıda gördüğünüz Turkcell Fiber sorgulama ekranında İl, İlçe, Mahalle ve bina adı gözükmektedir. Superonline’ın “Altyapı Sorgulama” mobil uygulaması üzerinden de altyapı sorgulama yapabilirsiniz. Bu uygulamayı App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra, adres bilgilerinizi girerek altyapı sorgulama yapabilirsiniz.

  • Bu altyapı sayesinde dilediğiniz müziği beklemeye gerek kalmadan anında dinleyebilirsiniz.
  • Her geçen gün hızla yayılan Turkcell fiber altyapısı ile kesintisiz internetin keyfini çıkarmak mümkündür.
  • Altyapı sorgulama sonuçlarında “Evet” yanıtı yer alıyorsa, adresinize VDSL altyapısı bulunmaktadır.

Superonline internet altyapısı yok ne yapmam gerekir diyenlerin ilk araştırma konusu Superonline başvurusu yapmak olur. Sadece başvuru formunu doldurarak kolayca başvuru yapabilir, Superonline internet altyapısının avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz kurulum imkanını beraberinde getiren Superonline altyapısı sayesinde yüksek ve kesintisiz bağlantı hızına sahip olabilirsiniz. Uydu sinyalini almak için çanak kullanan bir tür kablosuz internet hizmetidir. Ardından üst kısımdaki “Ev İnterneti ve TV+” sekmesine tıklıyoruz ve aşağıdan “Altyapı Sorgulama” butonuna basıyoruz. Siz bu adımları atlamak istiyorsanız buradaki bağlantıyı kullanarak Superonline fiber altyapı sorgulama ekranına hızla gidebilirsiniz.

“Altyapı sorgulaması yapmak neden önemli?” diye düşünebilirsiniz. Altyapı sorgulaması yaptıktan sonra ulaştığınız bilgilerle internet altyapınıza en uygun internet paketinden yararlanma olnağına sahip olursunuz. Ayrıca alacağınız paketten daha yüksek hızdaki hizmetlerden yararlanmak için ek ücret ödemenize de gerek kalmaz. Turkcell Fiber altyapısı hızla yayılırken binasına fiber altyapı gelen ya da bina önünden fiber kabloların geçtiğini gören internet kullanıcıları, Superonline Fiber altyapı sorgulaması yapmaya başlamaktadır. Bu yazımızda Turkcell Superonline fiber altyapı sorgulama nasıl yapılır buna değineceğiz… Popüler bir geniş bant internet türü olan kablo bağlantısı, kablolu televizyon altyapılarını kullanarak yüksek hızlı internet sunar; bu da kablolu TV’si olan (veya sahip olabilecek) herkesin kullanımına olanak sağlar. Yaygın kullanılabilirliği ve hızı nedeniyle kablolu internet en popüler bağlantı türlerinden biridir. Kablolu internet planları genellikle 100 Mbps’yi aşan indirme hızları sunar; bu da çoğu ihtiyaç için fazlasıyla yeterlidir. ADSL altyapısı, bakır telefon kabloları aracılığıyla internet bağlantısı sağlar. Yakınınızdaki bir telefon santralinden evinizdeki ADSL uyumlu modem ile bağlanır. ADSL internet hızı; evin santrale uzaklığı, bina altyapı kalitesi gibi durumlara göre değişir.

Bu ekranda altyapı bilgilerinize erişmek için sizden adres bilgileriniz isteniyor. Sorgulamak istediğiniz yerin adresini (örneğin evinizin adresini) tablolar aracılığı ile seçiyorsunuz. Senelerdir müşterisi olduğum ve son bir aydır defalarca aradığım Turkcell Superonline son derece kayıtsız bir tutum sergiliyor müşteriye. Belirli aralıklarla arayıp kayıt oluşturmama rağmen asla çözüm sunmuyor ve yardımcı olmuyorlar. 100 MB olmasına rağmen internetim maksimum 25 MB hız ile çalışıyor… Kablolu internet son derece güvenilir olmasına rağmen aşırı hava koşullarında bile ağ tıkandığında yavaşlayabilir. Bu, günün daha fazla insanın internete eriştiği zamanlarda, örneğin komşularınızın oturup dizi veya film izlemek için oturduğu akşam saatlerinde bir sorun olma olasılığı daha yüksektir. İnternet ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Ancak sizin adresinizde altyapı varsa uygun tarifeler sunulacaktır. Türkiye’nin dört bir yanında yaygınlaşmaya devam eden fiber altyapısının hangi şehirlerde mevcut olduğu merak konusu olur. Superonline, VDSL internet hizmeti için farklı paketler sunmaktadır. Superonline VDSL paketleri hakkında daha fazla bilgi için Superonline web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Adres bilgilerinizi girdikten sonra, Superonline’ın altyapı haritasını kullanarak adresinize en yakın VDSL altyapısının olup olmadığını ve desteklenen maksimum hızını görebilirsiniz.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *